18 кг*4+17 кг; 94 м: 2-29 м; 100 л: 25+38 л; 24 г*3-45 г.

+5
Ответы (1)
  1. 25 мая, 10:46
    0
    18*4+17=89

    94:2-29=18

    100:25+38=42

    24*3-45=27