1/20-13/20 5/33+8/33 43/44-21/44

+1
Ответы (1)
  1. 8 мая, 07:23
    0
    1) 1/20 - 13/20 = - 3/5

    2) 5/33 + 8/33=13/33

    3) 43/44-21/44=1/2