Выконай програму дий та обчислы729 * (5-5) + (27:3+6) - 48: (2*3) =

+5
Ответы (2)
  1. 23 августа, 06:17
    0
    1) 5-5=0

    2) 27:3=9

    3) 9+6=15

    4) 2*3=6

    5) 729*0=0

    6) 0+15=15

    7) 48:6=8

    8) 15-8=7

    Ответ: 7
  2. 23 августа, 07:01
    0
    1.5-5=0

    2.27:3=9

    3.9+6=15

    4.2*3=6

    5.729*0=0

    6.0+15=15

    7.48:6=8

    8.15-8=7

    Ответ: 7