1) 1,3+9,27+6,8 ... 2) 4,6+8,12+16,24.3|) 4,20+7,35,+3,15

+3
Ответы (1)
  1. 29 августа, 07:45
    0
    Ответ: 1) 1,3+9,7+6,8=11+6,8=17,8

    2) 4,6+8,12+16.24=12.72+16,24=28,96

    3) 4,20+7,35+3,15=11,55+3,15=14,7