70-5. 80-4. 100-4. 100-9. 52+8. 60-8. 43-20. 43-2.

+1
Ответы (2)
  1. 12 ноября, 14:21
    0
    70-5=65; 80-4=76; 100-4=96; 100-9=91; 52+8=60; 60-8=52; 43-20=23; 43-2=41;
  2. 12 ноября, 14:40
    0
    70-5=65. 80-4=76. 100-4=96. 100-9=91. 52+8=60. 60-8=52. 43-20=23. 43-2=41.