1+1=?, 5*5=?, 25:5=?,6*6=?,10*7=?,70:7=?,9*1=?,9*9=?.

+2
Ответы (2)
  1. 11 июня, 19:17
    0
    1+1=2

    5*5=25

    25:5=5

    6*6=36

    10*7=70

    70:7=10

    9*1=9

    9*9=81
  2. 11 июня, 19:35
    0
    1+1=2

    5•5=25

    25:5=5

    6•6=36

    10•7=70

    70:7=10

    9•1=9

    9•9=81