Вычислите столбиком: 951*18 101*332 955*317 679*679 92*16 663*26 302*648 861*242 125*125 88*97 847*64 321*562 999*732 420*450

+3
Ответы (1)
  1. 14 июля, 16:38
    0
    951*18=17 118

    101*332=35 532

    955*317=302 735

    679*679=461 041

    92*16=1 472

    663*26=17 238

    302*648=195 696

    861*242=208 362

    125*125=15 625

    88*97=8 536

    847*64=54 208

    321*562=180 402

    999*732=731 268

    420*450=189 000