1/2 * 2/3 * 3/4 * 4/5 * 23/24 * 25/28 =

+1
Ответы (1)
  1. 16 августа, 03:21
    0
    1/2 * 2/3 * 3/4 * 4/5 * 23/24 * 25/28 = 23/24*5/28=115/672