6/13 от 52/76

8/25 от 55/64

7/32 от 48/49

+3
Ответы (1)
  1. 3 августа, 12:19
    0
    6/13 * 52/75 = 312/2325) 8/25 * 55/64 = 440/1600 = 11/40 7/32 * 48/49 = 336/1568 = 21/98