100-6 * (36*9) : 8 - 8 = ?

+3
Ответы (2)
  1. 17 ноября, 07:20
    0
    1) 36:9=4

    2) 6*4=24

    3) 24:8=3

    4) 100-3=97

    5) 97-8=89
  2. 17 ноября, 07:42
    0
    4 2 1 3 5

    100 - 6 * (36:9) : 8 - 8=89

    1. 36/9=4

    2. 6*4=24

    3. 24/8=3

    4. 100-3=97

    5. 97-8=89