100 - (50+20) =. 60 + (10-5) = (90+10) - 60=. 90 - (10+60=. (80-30) + 6=.94 - (70+20) =.

+3
Ответы (1)
  1. 2 августа, 19:41
    0
    100 - (50+20) = 30

    60 + (10-5) = 65

    (90+10) - 60=40

    90 - (10+60) = 20

    (80-30) + 6=56

    94 - (70+20) = 4