52 - (30+12) =

100 - (25+25) =

100 - (37+20) =

(41+9) - 30=

+4
Ответы (1)
  1. 25 сентября, 18:38
    0
    52 - (30+12) = 52-42=10

    100 - (25+25) = 100-50=50

    100 - (37+20) = 100-57=43

    (41+9) - 30=50-30=20