306 х24:72 - (35280:7-63 х80) : 97

+2
Ответы (1)
  1. 31 марта, 08:33
    0
    306*24:72 - (35280:7-63*80) : 97=0

    1) 35280:7=5040

    2) 63*80=5040

    3) 5040-5040=0

    4) 306*24=7344

    5) 7344:72=102

    6) 102-0=102

    7) 0:97=0

    Удачи))