30005-391*18+3052:4*17=

+2
Ответы (1)
  1. 9 мая, 14:45
    0
    1) 391*18=7038

    2) 3052:4=763

    3) 763*17=12971

    4) 30005-7038=22967

    5) 22967+12971=35938