Упростить выражение:

1) 3 в - (5-7 в) =

2) - (8 с-4) - 4=

3) 3 * (8 а-4) + 6 а=

4) 7 р-2 * (3 р-1) =

5) 2 х-3 у-11 х+18 у=

6) 5 * (2 а+1) - 3=

+5
Ответы (1)
  1. 9 октября, 06:37
    0
    1) 3 в - (5-7 в) = 3 в-5+7 в=10 в-5

    2) - (8 с-4) - 4=-8 с+4-4=8 с

    3) 3 * (8 а-4) + 6 а=24 а-12+6 а=30 а-12

    4) 7 р-2 * (3 р-1) = 7 р-6 р+2=1 р+2

    5) 2 х-3 у-11 х+18 у=15 у-9 х

    6) 5 * (2 а+1) - 3=10 а+5-3=10 а+2