7% от 300, 67% от 200,50% от 1000,20% от 40

+5
Ответы (1)
  1. 12 июля, 07:54
    0
    1. 300*0,07=21

    2.200*0,67=134

    3.1000*0,5=500

    4.40*0,2=8