20999-5700+7654*2-900

+3
Ответы (1)
  1. 15 декабря, 22:45
    0
    1) 7654*2=15308

    2) 20999-5700=15299

    3) 15299+15308=30607

    4) 30607-900=29707

    Ответ: 29707