1 = ... / 4 1/3 = ... / 6 1 = ... / 8 1/3 = ... / 9 1 = ... / 2 2/6 = ... / 9 2/8 ... / 4 2/3 = ... / 9 1 = ... / 3 2/3 = ... / 6

+2
Ответы (1)
  1. 18 сентября, 04:19
    0
    1=4/4 1/3=2/6 1=8/8 1/3=3/9 1=2/2 2/6=3/9 2/8=1/4 2/3=6/9 1=3/3 2/3=4/6