9+8=9+1+

8+5=8+2+

7+6=7 + + 3

9+7=9 + + 6

7+4=3+

6+9=8+

4+9 = + 7

9+9 = + 9

+5
Ответы (2)
  1. 17 апреля, 10:27
    0
    7

    3

    3

    1

    8

    7

    6

    9 ...
  2. 17 апреля, 10:57
    0
    9+8=9+1+7

    8+5=8+2+3

    7+6=7+3+3

    9+7=9+1+6

    7+4=3+8

    6+9=8+7

    4+9=6+7

    9+9=9+9