306*208+81810 / (1510-28*25)

+4
Ответы (1)
  1. 22 июля, 02:18
    0
    1) 28*25=700

    2) 1510-700=810.

    3) 306*208=63648

    4) 81810:810=101

    5) 63648+101=63749

    равно 63749