306 : 208+81810: (1510-28*25) = ?

+3
Ответы (1)
  1. 17 июня, 19:01
    0
    1) 28*25=700

    2) 1510-700=810

    3) 81810:810=101

    4) 306:208=1,4

    5) 1,4+101=102,4