0,8 (3 а-13) - 0,6 (6 а-8)

+3
Ответы (1)
  1. 3 февраля, 23:07
    0
    =2,4 а-10,4-3,6 а+4,8 = - 1,2 а-5,6 = - 4 (0,3 а+1,4)