84-25 9-10=27:9*5=56 - (30-27) 16=95 - (25-20) * 3=45 8 * (29-26) = 50: (3 7) * 2=70:7:2=2*8-18:3=24:8*7=

+2
Ответы (1)
  1. 19 июля, 04:26
    0
    24:8*7=3*7=21

    Ответ: 21.