3 3/4-1 1/4 = 2 3/4-1 5/4 6 4/33+1 5/33 5 11/25+6/25 5 1/3-4 2/3

+4
Ответы (1)
  1. 26 марта, 09:00
    0
    3 3/4 - 1 1/4 = 2 2/4 = 2 1/2

    2 3/4 - 1 5/4 = 1 7/4 - 1 5/4 = 2/4 = 1/2

    6 4/33 + 1 5/33 = 7 9/33 = 7 3/11

    5 11/25 + 6/25 = 5 17/25

    5 1/3 - 4 2/3 = 4 4/3 - 4 2/3 = 2/3