122*107 805*599. 770*707. 93*309. 1000*11. 420*402

+5
Ответы (1)
  1. 31 июля, 02:39
    0
    122*107=13054

    805 * 599 = 482 195

    770 * 707 = 544 390

    93 * 309 = 28 737

    1 000 * 11 = 11 000

    420 * 402 = 168 840