100:40 = 40:6 = 7:13 = 42=3*2*? 70=2*?*530 = 12 = 3*3*? 15=2*3*?

+4
Ответы (1)
  1. 25 марта, 17:23
    0
    100:40 = 2,5

    40:6=6,66

    7:13=0.53

    42=3*2*? - 42=3*2*7

    70=2*?*5 - 70=2*7*5