66-12*4+18

80-16*4+22

+3
Ответы (2)
  1. 25 ноября, 13:52
    0
    66-48+18=66-30=36

    80-16*4+22=80-64+22=80-42=38
  2. 25 ноября, 15:01
    0
    66 - 12 • 4 + 18 = 66 - 48 + 18 = 66 - 30 = 36

    80 - 16 • 4 + 22 = 80 - 64 + 22 = 80 - 42 = 38