100 - 27 : 3 * 6 + 7 * 4 =

+4
Ответы (2)
  1. 8 июня, 07:24
    0
    1.27:3=9

    2.9*6=54

    3.7*4=28

    4.100-54=46

    5.46+28=74
  2. 8 июня, 10:03
    0
    100-27/3*6+7*4=100-54+28=74