Вычисли с устным обьяснением. 230*30 490*2 380*2 30*21 (3+6) * 20 (200+40) * 3 17*40 50*12 12*30 35*20 (20+40) * 5 (12+28) * 6

+4
Ответы (1)
  1. 22 апреля, 20:47
    0
    230*30=6900

    490*2=980

    380*2=760

    30*21=630

    (3+6) * 20=180

    (200+40) * 3=720

    17*40=680

    50*12=600

    12*30=360

    35*20=700

    (20+40) * 5=300

    (12+28) * 6=240