714*100 - (71400-7140) : 10=?

+5
Ответы (2)
  1. 10 марта, 14:44
    0
    714*100 - (71400-7140) : 10=64974
  2. 10 марта, 17:15
    0
    714•100 - (71400-7140) : 10=714•100-64260:10=71400-6426=64974