Компакт дыск коштуе 7 грн. скилькы грывень треба заплатыты за 6 такых дыскив? напышить умову до задачи

+2
Ответы (1)
  1. 17 февраля, 08:34
    0
    7+7+7+7+7+7=42

    7*6=42 (грн)