купылы 1 кг печева и 2 кг цукерок завсю покупку заплатылы 60 грывень скилькы коштуе кг цукерок кщо цукеркы дорощи за печево у 2 разы

+2
Ответы (2)
  1. 30 августа, 23:12
    0
    печенье - х

    конфеты - 2 х

    х + 2 (2 х) = 60

    х=12 - - печенье

    12*2=24 - конфеты

    Ответ: 24
  2. 31 августа, 00:42
    0
    Х+2 х*2=60

    х+4 х=60

    5 х=60

    х=60:5

    х=12 грн - кг печенья

    2*12=24 грн - кг конфет