Помогите!

8 * (5x+8y-3k) = ?

+1
Ответы (1)
  1. 28 мая, 23:25
    0
    8 * (5 х+8 у-3k) =

    1) 5 х+8 у-3k=10 хуk

    2) 8*10xyk=80xyk