Скласти задачу словами якую можна рашыть з дапамогай ураунення 2 (x+3) - x=15

+5
Ответы (1)
  1. 8 мая, 19:06
    0
    2 (х+3) - х=15

    2 х+6-х=15

    х+6=15

    х=15-6

    х=9