500: ((-77:7+7) * 23-3) =

+1
Ответы (1)
  1. 2 июня, 09:28
    0
    500: ((-77:7+7) * 23-3) =

    1) - 77:7=-11

    2) - 11+7=-4

    3) 500 / (-4) = - 125

    4) - 125*23=-2875

    5) - 2875-3=-2878