Упростите выражение

201 у+19 у-105 у

+1
Ответы (2)
  1. 10 декабря, 14:16
    0
    201 у+19 у-105 у=220 у-105 у=115 у
  2. 10 декабря, 16:11
    0
    201 у+19 у-105 у=220 у-105 у=115 у