Реши уравнение.

6 у-18=3 у-2 у=31

+2
Ответы (1)
  1. 23 мая, 06:51
    0
    6 у-18=3 у-2 у=31

    6 у-18=у=31

    6 у-у=31-18

    5 у=13

    у=13/5

    у=2 3/5 или 2.6