2 5/14*2 6/11-9/25*1 2/3

Помогите)

+4
Ответы (1)
  1. 24 мая, 13:32
    0
    2 5/14 * 2 6/11 - 9/25 * 1 2/3 =

    1) 2 5/14*2 6/11=33/14*28/11=6

    2) 9/25*1 2/3=9/25*5/3=3/5

    3) 6 - 3/5=5 2/5