2,58 внизу 13 = 1,076-0,56 внизу z

+1
Ответы (1)
  1. 10 января, 13:55
    0
    2,58/13=1,076-0,56/z

    2,58/13=0,516/z

    z=13*0,516:2,58

    z=6,708:2,58

    z=2,6