45-44 3/8=

6 7/15-3 1/5

+5
Ответы (1)
  1. 24 июля, 08:50
    0
    45-44 3/8 = 5/8

    6 7/15-3 1/5 = 6 7/15 - 3 3/15 = 3 4/15