Тик тортбурыштын кабырналары 8 см жане х см периметри 20 см

+3
Ответы (1)
  1. 18 июля, 08:14
    0
    Р=х+у*2

    Р=8+у * 2

    20=8+у*2

    20/2=8+у

    10=8+у

    у=2