Тик тортбурыштын периметри 42 см. Онын узындыгынын енине катынасы 4:3 катынасындай. Тик тортбурыштын ауданын табындар.

А. 115 см квадрат В. 110 см квадрат с. 108 см квадрат

+4
Ответы (1)
  1. 25 мая, 18:28
    0
    Р=42 2 (4 х+3 х) = 42 8 х+6 х=42 14 х=42 Х=3 1) 4*3=12 2) 3*3=9 S=12*9=108