1

a) 5√49

б) - 2,5√16

2

А) X²-5=20

Б) 80+y²=81

+4
Ответы (1)
  1. 31 марта, 15:55
    0
    a) 5√49 = 5*7=35

    б) - 2,5√16=-2,5*4=-10

    2

    А) X²-5=20 х ²=25 х=√25 ⇒х=5 х=-5

    Б) 80+y²=81 у ²=1 у=√1 у=1 у=-1