2+2+7+3+6•56•105-252:2=

+1
Ответы (1)
  1. 28 февраля, 17:11
    0
    1) 6*56=336

    2) 336*105=35280

    3) 252:2=126

    4) 2+2=4

    5) 4+7=11

    6) 11+3=14

    7) 14+35280=35294

    8) 35294-126=35168