Xy=-4 1/2+у=1 система

+5
Ответы (1)
  1. 1 октября, 04:25
    0
    1) y=1-1/2

    у=1/2

    2) х*1/2=-4

    х=-8

    проверка: - 8*1/2=-4

    -4=-4