7*5+32:8 = 67+29-5*7 = (60-3*4) - 39 = 7 * (38-34) + 29 = 90 - (25+15) : 8 = 22+5*8+27:3=

+4
Ответы (1)
  1. 3 ноября, 02:11
    0
    1) 7*5+32:8=39

    2) 67*29-5*7=61

    3) (60-3*4) - 39=9

    4) 7 * (38-34) + 29=57

    5) 90 - (25+15) : 8=85

    6) 22+5*8+27:3=47