48784/18- (36*104-19776/309=

+4
Ответы (1)
  1. 10 января, 03:07
    0
    1) 36*104=3744

    2) 19776:309=64

    3) 3744-64=3680

    4) 48784:18=2710, (2)

    5) 2710, (2) - 3680=969, (7) 8