Выразите у:

у-1=2 х

у-х=2

у-2 х=0

+3
Ответы (1)
  1. 26 марта, 21:37
    0
    У-1=2 х

    y=2x+1

    у-х=2

    y=2+x

    у-2 х=0

    y=2x