2 х. Плюс. 3 х

- = - 5

- -

х^2-4 х+2 х^2+х+2 4

+4
Ответы (1)
  1. 19 февраля, 00:41
    0
    2 х+3 х=-5

    5 х=-5

    х=-5/5

    х=-1

    х^2-4 х+2 х^2+х+24=3 х^2-3 х+24