45679-6767 56789-5679

+3
Ответы (2)
  1. 25 мая, 21:18
    0
    1) 45679-6767=38912

    2) 56789-5679=51110
  2. 25 мая, 23:32
    0
    45679-6767=38912

    56789-5679=51110